Publicat pe 24 Aug 2021

REPREZENTANT VANZARI

Eugene Estate

ESTI CANDIDATUL IDEAL DACA REZONEZI CU URMATOARELE ASPECTE :

  • Colaborezi pentru maximizarea rezultatelor
  • Înveți mereu ceva nou
  • Nici o zi nu seamană cu cealaltă
  • Cunoști oameni noi și afli poveștile lor
  • Ai șansa de a gasi solutii clientillor
  • Îți dezvolți creativitatea
  • Înveți să lucrezi cu personalități diferite
  • Participi la conferințe în imobiliare
  • Descrierea jobului

  • TU, viitor coleg esti persoana de care avem nevoie daca iti plac provocarile, necunoscutul nu te sperie si mai mult decat atat iti place sa intri in arena celor mai buni jucatori din piata de imobiliare.
  • La noi, in fiecare luna, primesti confirmarea clara in BANI a performantelor tale, deci aici esti rasplatit pe masura eforturilor depuse.
  • Nu ne crezi pe noi ? Vino si intreaba-i pe colegii nostri.Peste 50% dintre ei au reusit sa-si achizitioneze o locuinta, din aceasta colaborare.

    APLICA SI HAI SA NE VEDEM IN ETAPA URMATOARE .