Publicat pe 18 Aug 2021

Reglori ( masini profilat tabla )

DOLADELA COMPANY SRL

DOLADELA COMPANY SRL, este in cautarea unui Reglor ( masini profilat tabla )

Candidatul ideal

  • Experienţă şi cunoştinţe în domeniul maşinilor profilat tabla
  • Cunoştinţe operare calculator;
  • Bune aptitudini de îndemânare şi precizie;
  • Gândire practică şi spirit tehnic;
  • Deschidere, flexibilitate, disponibilitate şi seriozitate
  • Capacitate de a lucra în echipa
  • Descrierea jobului

  • Menţine şi supraveghează buna funcţionare a echipamentelor şi utilajelor din dotare în parametrii impuşi şi asigură eficienţa şi productivitatea maximă posibilă pentru utilajele din zona de supraveghere
  • Menţine ordinea şi curăţenia utilajelor şi a locului de muncă
  • Realizează activităţi de reglare/setare maşini pentru obţinerea caracteristicilor de calitate şi productivitate
  • Modifică setările şi realizează schimbările de componente ale utilajului pentru schimbul de produse
  • Realizează activităţi de reglare/setare a echipamentelor auxiliare pentru realizarea sarcinilor de producţie
  • Realizează mentenanţa corectivă şi predictivă pentru o bună şi eficientă funţionare a utilajelor, ajută echipa de mentenanţă în cazuri de intervenţii de mentanenţă programate/neprogramate
  • Completează documentaţia specifică activităţii
  • Asigura buna funcţionare a utilajelor conform cerinţelor legale de SSM
  • Beneficiile oferite:

  • Tichete de masa ( 1 tichet/ zi lucratoare )
  • Card de sanatate ( servicii medicale in valoare de 3.000 lei/ anual / angajat )
  • Asigurare de viata ( platita de societate )
  • Asigurare de pensie ( platita de societate )