Publicat pe 13 Nov 2022

Recrutor pentru Agenție de management

Boss Girls

Boss Girls este o agenție de management pentru creatori de online content care operează și pe teritoriul României.

Suntem in căutare de un recrutor femeie cu norma part-time.

Rolul implica postarea de advertisements pentru candidați, și intervievarea video a candidaților.

Plata e sub forma de comision, cu o valoare de 2500 RON pentru fiecare candidat recrutat cu succes.

Dacă dorești sa aplici, trimite un mail la [email protected] In mail include experiența de lucru și motivația pentru care ești potrivită pentru acest rol.

Responsabilități:

Recruteaza creatori de online content ale caror profiluri vor fii gestionate si optimizate de Boss Girls.

Efectueaza interviuri audio, video sau in persoana cu candidatii, explicandu-le beneficiile parteneriatului cu Boss Girls.

Obiectivul final este de a convinge creatorii de content sa intre in parteneriat cu Boss Girls pe termen lung.

Cerințe:

Cautam recrutori femei cu abilitatea de a comunica eficient cu candidatii si de a prezenta agentia intr-o lumina buna pentru a maximiza numarul de parteneriate.

O aparenta prezentabila este necesara pentru interactiunile video sau in persoana cu candidatii.

Ideal aplicantul are poze de tip Instagram in caz ca ca outreach-ul se face pe platforma Instagram.

Beneficii:

Comision 2500 RON per candidat recrutat.

Nu exista nicio limita lunara pe comisionul acumulat (spre exemplu, pentru 10 persoane recrutate plata este 25000 RON).

Oferim gratuit sesiuni de machiaj si coafura pentru recrutori.