Publicat pe 05 Mar 2021

receptioner

Eva medical

Clinică medicală nouă care își propune să ofere pacienților servicii medicale de înaltă calitate, diagnostice și tratamente personalizate și accesul la cele mai noi și avansate terapii, cautam Receptioner.

Descriere post

  • Programeaza/reprogrameaza pacientii ce suna/sosesc in clinica pentru consultatii.
  • Intampina si informeaza pacientii in clinica.
  • Inregistreaza informatiile personale ale pacientilor in baza de date conform cu datele din actul de identitate prezentat;
  • Inregistreaza investigatiile efectuate pentru fiecare pacient;
  • Anunta eventualele modificari de program.
  • Directioneaza apelurile telefonice/mailuri, corespunzatoare departamentelor solicitate de apelanti.
  • Efectueaza inregistrarile pe casa de marcat a tuturor incasarilor serviciilor medicale accesate de pacienti.
  • Tine evidenta incasarilor si predarea ZET-ului corespunzator incasarilor inregistrate
  • Depune toate eforturile pentru rezolvarea eficienta a situatiilor limita.
  • Cerințe

  • Abilități de lucru pe calculator în Word, Excel, Power Point
  • Abilități de comunicare interumană
  • Rezistență la stres
  • Beneficii:

  • Mediu de lucru modern și profesionist;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Posibilitatea de evoluție profesională rapidă în funcție de performanță;
  • Pachet salarial motivant.