Publicat pe 31 Mar 2022

Programator IT

ZUCCHETTI SRL

Zucchetti România, parte a Zucchetti Group, este în măsură să satisfacă orice exigență informatică, oferind societăților soluții și servicii destinate acoperirii complete a funcțiunilor din domeniul gestiunii personalului și să facă față diferitelor probleme de tip administrativ și contabil.

Responsabilități:
  • Veți lucra ca programator în cadrul unui proiect de salarizare online.
Cerințe:
  • Spirit de echipă;
  • Potențial și capacitate de a evolua și pe alte tehnologii față de cele deja cunoscute (limbaje de programare, tool-uri, framework-uri);
  • Capacitate de a lucra pe mai multe subiecte în paralel (multi-tasking);
  • Capacitate de analiză;
  • Adaptabilitate;
  • Simțul răspunderii;
  • Integritate.

Cunoștințe:

  • HTML;
  • CSS Web Design;
  • Java / Java Script;
  • Java CORE;
  • Limbaj T-SQL;
  • Cunoștințe despre Programarea Orietantă pe Obiecte.

Constituie un avantaj următoarele cunoștințe:

  • Apache-Tomcat;
  • Servlet, JSP.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv pentru o companie în plină ascensiune;
  • Colectiv tânăr;
  • Training-uri și instruire la locul de muncă;
  • Posibilitatea de avansare și dezvoltare în carieră;
  • Posibilitatea acumulării de cunoștințe și experiență în cadrul unei echipe bine pregătite.