Publicat pe 05 Apr 2022

Pregatirea comenzilor din peste ermetic impachetat

New Emplonet

Descriere job:

EMPLONET cauta Lucratori pentru un depozit din Olanda

Responsabilități:
  • Lucrați ca order picker la pregatirea comenzilor din peste ermetic impachetat;
  • Lucrul in depozite la pregatit comenzi;
Cerințe:
  • Nu există contraindicații pentru a lucra cu produse din pește;
  • Fara contraindicatii pentru a lucra la temperatura de circa 2*C;
  • Engleză comunicativă;
  • Este de dorit permis de conducere categoria B;
  • Motivaţie ridicată la muncă;
Beneficii:
  • Angajare in termeni legali;
  • Garanție 40 ore / săptămână;
  • Plata săptămânală în contul dvs.;
  • Transport gratuit de la locație la serviciu ( masina sau bicicleta);
  • Posibilitatea cooperării pe termen lung;
  • ore garantate;
  • plăți săptămânale (11,11 € bruto/oră);
  • asigurare de sănătate și îngrijire a coordonatorului nostru;
  • posibilitatea de a participa la cursuri gratuite de limbi străine;