Publicat pe 29 Mar 2022

Picker Colector - Depozitul Europharm Chitila / Chiajna

Europharm Holding

Colecteaza si pregateste produsele pentru a fi livrate catre clienti, asigurand acuratetea si disponibilitatea stocului la locul de distributie;

Responsabilități:
  • Colecteaza si pregateste produsele pentru a fi livrate catre clienti, asigurand acuratetea si disponibilitatea stocului la locul de distributie;
  • Colecteaza produsele conform notelor de comanda, ambaleaza comenzile pentru a asigura calitatea produselor pe parcursul livrarii si pentru a asigura acuratetea stocului;
  • Descarca masinile de distributie, participa la procesul de receptie si transfera produsele receptionate pe locatii in depozit;
  • Verifica periodic stocul de marfa conform indicatiilor pentru asigurarea acuratetii gestiunii
Cerințe:
  • Studii gimnaziale/medii
  • Bune abilitati aritmetice si utilizare calculator
  • Atentie la detalii, bune abilitati de planificare si organizare
  • Atitudine etica fata de munca, integritate
  • Fara antecedente penale incompatibile cu postul in discutie
  • Experienta pe o pozitie similara, in industria farmaceutica poate constitui un avantaj
  • Disponibilitate pentru lucrul in schimburi (ture de zi si noapte)
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant format din parte fixa si bonus de performanta
  • Mediu de lucru placut
  • Asigurare de viata
  • Abonament servicii medicale – prin reteaua de clinici Regina Maria
  • Asigurare transport din si in Bucuresti
  • Posibilitatea de a dezvolta o cariera in logistica