Publicat pe 04 May 2022

PERSONAL BIROU TEHNIC

ALPHA MAAP CREATIONS

SC Alpha Maap Creations SRL angajeaza Personal Birou Tehnic cu program Full time

Responsabilități:
  • Intocmire documentatie: oferta in excel /programe specializate in domeniul constructiilor, situatii de plata, deviz in domeniul construc iilor;
  • Intocmire/verificare carti tehnice;
  • Previzioneaza, organizeaza resursele logistice, financiare, umane aferente proiectului alocat;
Cerințe:
  • Absolvent de studii de specialitate;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Persoana organizata, atenta la detalii;
  • Orientare spre munca in echipa;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
  • Cunostinte de operare: MS Office;
  • Posesor carnet de conducere - categoria B;
  • Cunostinte in realizarea ofertelor tehnice, completare DUAE, lucru in Seap.
Beneficii:
  • Salariul negociabil la angajare, in acord cu nivelul profesional;
  • Mediul de lucru profesionist, stabil pe lunga durata;
  • Munca la birou/ de acasa;
  • In conditiile in care se opteaza pentru munca de acasa, are obligatia de a veni o data pe saptamana la biroul companiei.