Publicat pe 11 Apr 2022

OSPATAR

CUHNIA GRAI SRL

Restaurantul de fine dining Grai caută persoane pasionate de hospitality, muncitoare și serioase, care să se alăture colegilor de la bucătărie și front of the house. Sunt disponibile job-uri de ospătar și ajutor de bucătar. Vrem ca noii membri al echipei ne semene: să își dorească să își facă meseria la cel mai înalt nivel și să știe să îmbine rigoarea profesională cu un mediu fresh&young.

Responsabilități:

-seriozitate, punctualitate, corectitudine

-pasiune pentru meserie și dorința de dezvoltare

-bună organizare și prioritizarea corectă a sarcinilor

-atitudine pozitivă și echilibrată

-capacitate de lucru în echipă

-disponibilitatea pentru un program de lucru dificil, cu 4 zile lucrate consecutiv, urmate de 3 zile libere

Cerințe:

Cerințe pentru job-ul de ospătar:

Diplomă de calificare

Experiență profesională de minim 3 ani, ideal în restaurante de fine dininig

Limba engleză nivel mediu/avansat

Interes pentru vinuri

Cerințe pentru job-ul de ajutor de bucătar

Experiență profesională de 1- 3 ani, ideal în restaurante de fine dininig

Beneficii:

-salariu corect

-mediu de lucru profesionist, acces la ingrediente și echipamente de gastronomie modernă/moleculară, îndrumare