Publicat pe 27 Apr 2022

Ospatar - waiter

Personnel Outsourcing

Pentru clientul nostru, unul dintre cele mai importante lanturi de restaurante, atat pe piata din Romania, cat si in strainatate, suntem in cautare de Ospatari/Chelneri

Responsabilități:
  • Experiență anterioară într-un rol similar/relevant;
  • Lucrează în prezent într-un restaurant rafinat sau de înaltă clasă;
  • Pasionaț de mancare;
  • Dorința de a învăța și de a munci la standarde inalte;
  • Dornic să-și dezvolte cariera într-un mediu de înaltă calitate;
  • Capabil să lucreze eficient ca parte a unei echipe;
  • Vorbeste limba engleza fluent (obligatoriu);
Cerințe:
  • Abilitati de conversatie foarte bune in Engleza;
  • Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj;
  • Prezenta placuta, dezinvolta si adaptabila.
  • Consilierea clientilor cu privire la serviciile oferite si oferirea de support, atunci cand este necesar.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv corelat cu nivelul de experienta;
  • Tips cash;
  • Oportunitati de cariera local si international.