Publicat pe 19 Jun 2022

ospatar / ospatara

SC Zambeste Mai Des SRL

Angajam ospatara cu sau fara experienta. Dispunem de o atmosfera calda si voioasa, colegi veseli si muncitori, clienti amabili si deosebiti, si mult drag si pasiune pentru bucatarie si mancare buna.

Salar de baza plus bonusuri.

Mancare, cafea, racoritoare asigurate pe toata durata programului de munca.

Responsabilități:
  • Program de lucru 2 zile cu 2 zile libere (NU se sta peste program - NU se lucreaza noaptea)
  • Respectarea procedurilor pe toata durata programului de lucru
  • Seriozitate si punctualitate
  • Gestionarea comenzilor si rezervarilor telefonice, asezi si servesti oaspetii la mesele corespunzatoare, conform planului zilnic
  • Implementarea si respectarea normelor de igiena si de siguranta in vigoare
Cerințe:
  • Persoana care iubeste comunicarea, careia ii e drag sa vorbeasca si sa relationeze cu oamenii faini care ne trec pragul, deschisa si prietenoasa
  • Persoana majora. Nu conteaza varsta insa conteaza sa fie matur/matura. Maturitatea aduce de obicei si bun simt si o gandire sanatoasa.
  • Persoana care cauta un loc de munca pe termen lung, in care sa se formeze si sa se dezvolte armonios
  • Experienta nu este necesara desi este un plus. Dar daca nu ai mai lucrat in domeniu nu-i nimic. Important este sa iti placa ceea ce faci
  • Persoana curata
  • Persoana sincera si comunicativa
Beneficii:
  • Respectul pentru munca depusa platita cu un salar stabil merituos
  • O masa calda si cafea incluse in fiecare zi de lucru
  • Training profesional de scurta si lunga durata.
  • 21 zile concediu pe an
  • Comunicare directa si prezenta cu suport din partea angajatorului
  • Respectarea stricta a programului de lucru si a zilelor de concediu (NU se sta peste program - NU se lucreaza noaptea)
  • Loc de munca stabil intr-o atmosfera faina, cu colegi educati si simpatici