Publicat pe 12 Jan 2022

Operator sortator dale

Randstad

Catam operatori sortatori pentru o companie de dale de pavaj din Bolintin Vale.

Responsabilități:
  • Sortare dale
  • Intretinere echipamente
Cerințe:
  • Sorteaza dalele

Beneficii:

Beneficii:

  • salariu 2300 ron
  • sporuri pentru ore suplimentare, de noapte, de weekend, de zile libere legal;
  • decont transport integral (decont combustibil in functie de distanta si zile lucrate) – se discuta de la inceput, se stabileste un traseu si un consum mediu (ei calculeaza la 7 litri la suta de km) iar decontul se face pe baza de bonuri de alimentare;
  • tichete de masa de 20 lei / zi (un plus de aprox 400 lei / luna);
  • al 13-lea salariu, platit la final de an, in functie de performanta colectiva;
  • prime de Paste si de Craciun (400 si 500 lei net);
  • Concediu de Craciun (pe perioada sarbatorilor de iarna se opreste productia si toti angajatii au concediu) – in 2022, incepand cu 20.12