Publicat pe 19 Aug 2022

OPERATOR PRODUCTIE

Karelia - Upofloor

Karelia - Upofloor, companie multinationala, producatoarea de parchet stratificat din lemn, angajeaza persoane pentru activitatea de prelucrarea a produselor semifabricate din lemn, in vederea obtinerii de produs finit - parchet

Responsabilități:

- operarea si monitorizarea functionarii utilajelor de prelucrare a lemnului - setare parametri de functionare in functie de comanda de productie

- alimentarea liniei de productie si degajarea spatiului de productie de produsul rezultat

- respectarea instructiunilor specifice de lucru

Cerințe:

- abilitati tehnice, disponibilitate pentru invatarea modului de functionare a unui utilaj automatizat de prelucrarea lemnului

- indemanare, dexteritate manuala

- seriozitate,

- disponibilitate pentru lucru in schimburi

Beneficii:

Pachetul salarial este compus din:

  • salariu brut stabilit in functie de nivelul de expertiza profesionala si complexitatea postului ocupat
  • spor fidelitate - intre 5% - 20%
  • spor pentru munca de noapte 35%
  • spor pentru munca in weekend 10%
  • ore suplimentare platite 200%
  • tichete de masa - 30 lei
  • tichete cadou sarbatori
  • al 13 lea salariu
  • asigurare de sanatate privata

Oferim un mediu de lucru profesional și conditii optime de lucru; suport pentru instruire de specialiate și dezvoltare

profesională; program de lucru în schimburi planificate.

Sediul companiei este în localitatea Satulung, jud. Maramureș, la 18 km de Baia Mare, iar transportul de la și la locul de munca

este asigurat de companie.

Persoanele interesate pot trimite CV – urile la adresa: [email protected] sau le pot depune personal la sediul companiei, din Satulung.