Publicat pe 04 May 2022

Operator productie

AZAL HR

Pentru clientul nostru din Ghimbav suntem in cautare de Operatori productie.

Responsabilități:
  • Asigurarea functionarii si spravegherii continue a utilajelor din procesele de fabrticatie;
  • Atingerea parametrilor calitativi si cantitativi pe fazele de fabricatie conform proceselor de productie;
Cerințe:
  • Post destinat pentru femei si barbati;
  • Studii minim 8 clase;
  • Experiența nu este necesară;
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;
  • Apt medical, fara cazier.
Beneficii:
  • Salarizare: 1700-2500 net;
  • Al 13-lea salariu in luna decembrie, proporțional cu perioada lucrată;
  • Bonuri de masă în valoare de 17.50 lei;
  • Transport gratuit (Pe rutele Vulcan, Mina 1 Mai, Codlea, Ghimbav, Dumibrăvița, Zărnești, Râșnov, Cristian, Brașov, Măgurele, Săcele);
  • Bonusuri performanță doar daca se realizează targhetul;
  • Spor de noapte 25% și spor ore suplimentare (175% în timpul saptămânii și 200% în weekend);
  • Prime sărbători aproximativ 150 RON;
  • Asigurare medicală Medlife, din luna a 3 a, cand se trece pe nedeterminat contractul.