Publicat pe 15 Sep 2021

OPERATOR PRODUCTIE

SC Public Euroconsulting Srl

Descriere job:

Titlul postului: Operator productie

Locatie: Nojorid

Responsabilitati:

  • Utilizarea si pastrarea in conditii bune a instalatiilor, masinilor, utilajelor si sculelor pe care le are in folosinta;
  • Responsabil pentru productia obtinuta la masinile din subordinea sa;
  • Informeaza superiorul despre piesele pe care leconsidera inadecvate sau defecte;
  • Cerinţe necesare ocupării postului:

  • Studii medii;
  • Cunostinte de mecanica – constituie avantaj, dar nu este o conditie obligatorie;
  • Disponibilitate pentru program in 3 schimburi;
  • Dexteritate;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitate de invatare rapida;
  • Abilitatea de a lucra stand in picioare perioada indelungata;
  • Notiuni generale de calcul matematic.
  • Se ofera:

  • Program de lucru in 3 schimburi, Luni-Vineri;
  • Loc de munca modern si sigur;
  • Salariu in functie de experienta;
  • Tichete de masa in valoare de 20 ron/zi lucratoare;
  • Bonusuri;
  • Transport asigurat.