Publicat pe 27 Jun 2022

operator pc

Felina Media

Angajăm operator PC pentru centru copiere/foto și vânzare papetărie, full time sau part time.

Postul presupune activități de printare, copiere și finisare documente, pregătire de machete, personalizarea diverselor obiecte. Activitatea este una mixtă, presupune atât muncă la calculator cât și lucrul cu diverse echipamente și aparate (scanere, printere, prese termice, mașini de îndosariat, copiatoare, cutter-plotter, etc)

Responsabilități:
  • Operare Calculator
  • Operarea utilajelor de producție (copiatoare / printere)
  • Atribuții generale de front office (primire / servire clienți )
  • Efectuare Copii tip Xerox
  • Efectuare Printare din PC
  • Scanare
  • Trimitere Email
  • Trimitere fax-uri
Cerințe:
  • Absolvenți de studii medii / superioare
  • Orientat spre calitate și detalii
  • Orientare către client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora
  • Persoană activă, cu inițiativă, creativă, rezistentă la lucrul în condiții de stres, capabilă să respecte termenele de finalizare a unui proiect
Beneficii:
  • Program flexibil
  • Salariu atractiv
  • Bonusuri în funcție de rezultate