Publicat pe 10 Dec 2021

Operator mecanic

Ascent Human Capital

Căutăm să recrutăm un Operator mecanic pentru unul dintre clienții noștri, o firmă din domeniul conecticii hidraulice, cu sediul la Arad și cu capital românesc.

Responsabilități:

·     Identifică problemele de natură mecanică și hidraulică

·     Execută lucrări de întreţinere curentă, conform prescripţiilor specifice fiecărui utilaj

·     Identifică tipurile de conexiuni și filete și sertizează furtunurile hidraulice

·     Intocmește documentele primare în vederea facturării lucrărilor

·     Propune clientului soluții tehnice de conectică hidraulică și pneumatică

·     Lucrează intr-o echipa în care se asigură invățarea elementelor specific

Cerințe:

·     Studii medii absolvite

·     Îndemânare tehnică

·     Cunoștințe de baza PC

·     Experiență în domeniul mecanic

·     Disponibilitatea de a învăța

·  Spirit de echipă si comunicare

Beneficii:

·     Salar atractiv

·     Prime de sărbători

·     Bonuri de masă

· Program de lucru, de Luni până Vineri (orele 8:30 - 16:30)