Publicat pe 09 Feb 2022

Operator introducere si validare date

Ribeit

Postul presupune o persoana deschisa, cu viziune, pasionata de calculatoare si aplicatii software (nu este obligatoriu sa fie absolvent de IT), care sa participe de la inceput la automatizarea unor procese operationale din companie, respectiv participarea la implementarea unei solutii software de automatizare a unor procese operationale (preluare si onorare comenzi clienti).

Consideram ca postul este potrivit pentru un barbat. Cautam un coleg pe termen lung, care se regaseste in cerintele postului.

Responsabilități:
  • Comenzi online de materiale consumabile de birou (hartie, sfoara, cartus, pixuri etc) dintr-o lista predefinita de furnizori agreati;
  • Livrare materiale consumabile de birou catre echipele operationale care isi desfasoara activitatea la sediul clientilor nostri din Cluj-Napoca;
  • Preluare si onorare comenzi clienti (din care 95% sunt gestionate online). Comenzile de la clienti se refera la dosare existente in depozitele noastre.

Persoana serioasa, creativa, atenta la detalii, cooperanta, deschisa la tot ce este inovativ, capabila sa identifice modul in care fluxuri operationale pot fi automatizate.

Cerințe:
  • Studii superioare finalizate cu diploma de licenta (nu sunt impuse studii superioare de IT);
  • Cunostinte medii de IT (pasionat de softuri si calculatoare);
  • Permis auto categoria B;

Beneficii:
  • Salariu fix;
  • Tichete de masa;
  • Premii si bonusuri ocazionale;
  • Susutinere financiara privind participarea la cursuri de specializare pe domenii de interes ale companiei;
  • Masina de serviciu;