Publicat pe 26 Aug 2021

Operator depozit

DK Recruitment Services

Descriere job:

Operator depozit Belgia (1650 - 1950 net / luna)

Doriti sa lucrati pentru una dintre cele mai mari companii logistice din Belgia?

Va considerati o persoana cu responsabilitate, motivata si cu atentie la detalii? Plimbarile lungi nu reprezinta o problema pentru dumneavoastra?

Daca da, va rugam sa ne trimiteti CV-ul actualizat in limba engleza si vom fi bucurosi sa va ajutam cu intregul proces de angajare.

Suntem in cautare de operatori /lucratori depozit in industria alimentara.

Descrierea postului:

  • Utilizarea transpaletului electric
  • Folosirea sistemul de scanare RF
  • Incarcare si descarcare manuala (intre 6-25 kg)
  • Alegerea/selectarea marfurilor si pregatirea paletilor cu marfa pentru clientul final
  • Sortarea marfurilor in depozit
  • Stivuirea, despachetarea paletilor/marfurilot
  • Pregatirea rapoartelor catre seful de echipa si comunicarea cu conducerea si administratia pentru a va asigura ca toate bunurile sunt alese/selectate cu atentie
  • Ceea ce oferim:

  • Salariu 380 - 450 net / saptamana in functie de experienta
  • Plata saptamanala
  • Program de lucru: min 38 de ore + ore suplimentare cu plata suplimentara
  • Proces complet de pregatire inainte de inceperea dvs.
  • Cazare in camere duble platite de angajat 80 / saptamana, camera single 150 / saptamana
  • Asigurare de sanatate organizata de angajator, platita de angajat 7,5 / luna
  • Posibilitatea de a opta pentru masina inchiriata- 10 / zi
  • Posibilitate pentru cupluri
  • Cerinte:

  • Experienta pe o pozitie similara
  • Bune abilitati de comunicare in limba engleza (A2 / B1)
  • Permis de conducere (cel putin unul din echipa)
  • Experienta in folosirea unui transpalet electric constituie avantaj
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi si in zona rece (0-18 ° C)
  • Conditie fizica buna
  • Informatii despre procedura interviului:

    In cazul in care sunteti interesat, va rugam sa trimiteti urmatoarele:

  • CV detaliat in limba engleza
  • Poze (ideal la locul de munca)
  • Toate certificatele legate de experienta de lucru