Publicat pe 04 Mar 2022

Operator CNC strung si freza,Danemarca

Business Activ Consult

Descriere job:

Poziție :Operator CNC strung si freza

Tara:Danemarca

Locație:mai multe locatii

Poziții disponibile: 10

Locul de munca: Companie private- Agentie temporara de angajare

Salariul brut pe ora : 155 dkk

Ore suplimentare

  • 1 - 2 ore – 41,85 dkk brut pe ora
  • 3 - 4 ore – 66,85 dkk brut pe ora
  • 5 ore sau mai mult – 125,05 dkk brut pe ora

Ce oferă Angajatorul :

  • Contract de muncă danez / Prin agentie de angajare temporara- 6 luni
  • Se lucrează în medie de 37 de ore pe săptămâna, Maximum 55 de ore pe saptamana
  • Asigurarea de santate
  • Cazare: asigurată de angajator platita de candidat intre 400-600 euro pe luna
  • Costul transportului Romania Danemarca :suportat de candidat
  • Transport Intern – asigurat de candidat
  • Concediu annual platit: 25 de zile pe an

Responsabilități:

Operator CNC strung si freza

Cerințe:

  • Cunoștințe medii de limba engleza,
  • Experienta ca si Operator CNC
  • Diploma,