Publicat pe 05 May 2022

Operator Call Center

INFOP PERFECTIONARE SI DEZVOLTARE

Dacă îți place să vorbești la telefon, ai o voce plăcută și o dicție bună, ești o fire calmă și veselă, ai cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional și cunoștințe medii de operare a programelor Microsoft Office (Outlook, Word, Excel), te vrem în echipa noastră!

Responsabilități:
  • Preluarea comenzilor telefonice din partea clienților;
  • Comunicarea într-un mod eficient cu colegii din alte departamente;
  • Gestionarea promptă a solicitărilor, comenzilor, sesizărilor venite din partea clienților;
  • Introducerea corectă a datelor primite de la clienți în aplicația internă.

Cerințe:
  • Voce plăcută și o dicție bună;
  • Fire calmă și veselă;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;
  • Cunoștințe medii de operare a programelor Microsoft Office (Outlook, Word, Excel);
  • Experieța anterioară constitue un avantaj, însă nu este obligatorie;

Ne interesează mai mult omul, experiența o dobândești alături de noi!

Beneficii:
  • Contract de muncă full-time;
  • Program flexibil;
  • Salariu fix + bonus de performanță;
  • Tichete de masă, decontare transport;
  • Câștig mediu lunar Net de 2.600 lei;
  • Salariul se acordă de 2 ori pe luna;
  • Produse gratuite/luna din meniul nostru;
  • Training;
  • Mediu de lucru plăcut într-o echipa tânăra și faină.

Dacă te regăsești în descriere, te așteptăm la o discuție despre dorințele tale, despre noi și echipa noastră, precum și despre programul de lucru.

În plus, ai tot suportul nostru pentru a te dezvolta personal și profesional astfel încât să ajungi să fii promovat.