Publicat pe 02 Nov 2022

Operator Cablaje Auto

YAZAKI ROMANIA

Operatii specifice procesului de productie pentru cablaj auto, in urma trainingului.

Responsabilități:
  • Respectarea operatiilor specifice postului e lucru pentru care operatorul a fost instruit.
  • Respectarea standardelor, procedeelor de lucru si normelor de timp
  • Efectuarea inregistrarilor in formularele de productie in conformitate cu procedeele de lucru
  • Participa la intretinerea masinilor in timpul reviziilor
  • Verificarea produsului finit/semifabricatului din punct de vedere al calitatii
  • Identifica neconformitati si raporteaza sefului de linie.
  • Respecta procedeele Sistemului de Management al Calitatii
  • Respectarea celor 5S
  • Respectarea normelor referitor la mediu, igiena, sanatatea si securitatea muncii, PSI, ambient si disciplina in fabrica.
Cerințe:
  • Studii medii
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi.
  • Bune capacităţi de comunicare, persoană dinamică
Beneficii:
  • Bonus de prezenta in functie de vechime: 90 lei/luna intre 0-6 luni & 120 lei/luna dupa 6 luni.
  • Tichete de masa in valoare de 525/630 lei/luna (25 lei/zi in urmatoarele 3 luni, 30 lei/luna dupa cele 3 luni);
  • Bonus pentru Paste, Craciun, 1 Iunie
  • Ore suplimentare platite dublu
  • Mediu de lucru curat si modern.
  • Servicii medicale gratuite.
  • Transport gratuit din Buzau si zonele limitrofe.
  • Calificare la locul de munca si sanse rapide de promovare si dezvoltare.
  • Bonus de recomandare in valoare de 300 lei net pentru fiecare operator angajat