Publicat pe 29 Jul 2022

Muncitori în producția de plante / flori în sere - Olanda

East West Recruitment

Pentru o companie din nordul Olandei căutăm muncitor în sere de flori.

Locul de muncă este foarte activ și NU este sezonier.

Responsabilități:

Activitățile se desfășoară în interior, la temperaturi normale de aprox. 20 C, în depozitul serei sau efectiv în seră.

Este nevoie de personal pe tot procesul de producție al serei: sortat, plantat, împachetat, făcut buchete, cules, depozit, logistică etc.

Cerințe:

Se cere:

  •  vorbirea limbii engleze
  •  posibilitatea de a munci zilnic în picioare
  •  permisul de conducere reprezintă un avantaj

Beneficii:

Se oferă:

  •  loc de muncă într-un colectiv plăcut
  •  cazare în case, cu toate utilitățile incluse (electricitate, internet, apă curentă, televiziune) 85-95 euro/ săptămână/ persoană
  •  asigurare de sănătate  29,22 euro/ săptămână
  •  transport gratuit de la cazare la locul de muncă
  •  identitate olandeză
  •  contract flexibil de muncă, se asigură 40 ore pe săptămână (full-time) și ore suplimentare
  •  salarizare săptămânală direct în contul bancar