Publicat pe 23 Jun 2022

muncitori calificati si necalificati mentenanta

sc sda srl

SC. NOVA CONCEPT angajeaza muncitori calificati si necalificati in domeniul mentenantei (intretinere) de hale industriale in Brasov.

Responsabilități:

Conform fisei postului difera pentru muncitor calificat / muncitor necalificat.

Cerințe:

Condiții pentru muncitori calificati:

  • Cunostinte de bază în domeniul electric, instalatii, rigips, etc
  • Supravegheaza si asigura functionarea in paramentrii a instalatiilor electrice, instalatii sanitare, etc (prize, becuri, etc)
  • Intervine in caz de avarii , remediaza si raporteaza interventiile efectuate

Cerințe pentru muncitori necalificati:

  • Minim 8 clase
  • Constituie avantaj experienta în intretinerea de spatii (curatenie exterioara, tuns gazon, pregatit materiale, spalat pardoseli cu masina automata, etc)
  • Seriozitate, punctualitate, stabilitate
Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariu constant + prime de performanta
  • Prima de sarbatori
  • Seriozitate, singurata, profesionalism