Publicat pe 23 Jun 2022

Muncitor necalificat cu experienta in domeniul constructiilor

DINAMIC 92 Distribution SRL

Angajam muncitor necalificat cu experienta in domeniul constructiilor pentru punct de lucru Savinesti. (Piatra Neamt)

Responsabilități:
  • Se ocupa de intretinerea cladirilor firmei (depozite centrale, depozite zonale, sedii firma, puncte de lucru);
  • Se implica in executarea diverselor lucrari specifice din domeniul constructiilor, instalatiilor si a amenajarilor interioare.
Cerințe:
  • Seriozitate, corectitudine, acuratete, implicare, perseverenta; organizare, disponibilitate de a munci;
  • Spirit de echipa;
  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.
Beneficii:
  • Mediu de lucru placut;
  • Colaborare cu o echipa profesionista;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala;
  • Locul de munca este la punctele de lucru Dinamic 92 din Savinesti si Piatra Neamt;
  • Programul de lucru este L-V: 08.30-17.00 cu pauza de masa de jumatate de ora inclusa;
  • Transportul angajatilor din Piatra Neamt la Savinesti este asigurat cu masinile societatii;
  • Contractul de munca se semneaza pe perioada nedeterminata.