Publicat pe 08 Jun 2021

Muncitor finisare piatră naturală

Accent Jobs Romania

In lunile Mai si Iunie toate persoanele care vor începe munca prin intermediul companiei Accent vor beneficia de decontarea transportului, indiferent de mijlocul de deplasare (în limita a 150 euro, suma care va fi decontată o dată cu plata primului salariu)!!!

Pentru companiile colaboratoare din Belgia suntem in cautare de muncitor finisare piatra naturala.

Cerințe:

  • Experiența de minim 1 an în domeniu;
  • Cunoasterea limbii engleze sau franceze la nivel conversational;
  • Abilitatea de a lucra independent, dexteritate si rapiditate.
  • Beneficii:

  • Contract de munca belgian, având toate drepturile și beneficiile unui angajat belgian: asigurare medicală, indemnizație pentru copii minori, al 13-lea salariu, bonuri de masa, bani pentru concediu, pensie;
  • Un loc de munca intr-o companie stabila;
  • Posibilitatea obtinerii unui contract fix dupa 6 luni.
  • Responsabilități:

  • Sunteți în principal responsabil pentru operarea utilajelor de prelucrare si finisare
  • Veți fi, de asemenea, responsabil pentru prelucrarea și amplasarea tuturor pietrelor naturale (marmură, granit și compozit)

  • Veți urmări cu atenție planurile și desenele