Publicat pe 08 Jun 2021

Montator sisteme de ventilatie

Accent Jobs Romania

In lunile Mai si Iunie toate persoanele care vor începe munca prin intermediul companiei Accent vor beneficia de decontarea transportului, indiferent de mijlocul de deplasare (în limita a 150 euro, suma care va fi decontată o dată cu plata primului salariu)!!!

Cerințe:

Experiența de minim 1 an în domeniu;

Cunoasterea limbii engleze sau franceze la nivel conversational;

Abilitatea de a lucra independent, dexteritate si rapiditate;

Detinerea unui certificat in domeniu reprezinta un avantaj.

Beneficii:

Contract de munca belgian, având toate drepturile și beneficiile unui angajat belgian: asigurare medicală, indemnizație pentru copii minori, al 13-lea salariu, bonuri de masa, bani pentru concediu, pensie;

Un loc de munca intr-o companie stabila;

Posibilitatea obtinerii unui contract fix dupa 6 luni.

Responsabilități:

Veti fi responsabil de instalarea aparatelor de aer conditionat in cladiri de birouri, case sau apartamente.

montarea de unitati de aer conditionat

instalarea tubulaturii

efectuarea conexiunilor electrice