Publicat pe 04 Mar 2022

Mecanic Auto Salariul: 500 -540 € net la săptămână, Olanda

Business Activ Consult

Descriere job:

Poziție: Mecanic Auto

Tara: Olanda

Locatie :Alkmaar

Salariul: 500 -600 euro net pe saptamana

Ce oferă Angajatorul:

  • Perioada contractului: 6 luni,
  • Se lucrează în medie de 40 de ore pe săptămâna,
  • Asigurări sociale,
  • Asigurarea medicala platita de angajator
  • Cazare: asigurată de angajator gratuit , singur în cameră, acces la bucătărie,
  • Costul transportului :suportat de candidat
  • Primiti scule de mana si cele electrice
  • Set complet de haine de lucru
  • Daca aveti masina dvs se platesc km -0,19 pe km
  • Masina de serviciu contracost – 40 de euro pe saptamana

Responsabilități:

mecanic auto

Cerințe:

Condiții de recrutare:

  • Cunoștințe medii de limba engleză,
  • Experiență de cel puțin 5 ani în domeniu,
  • Permis de conducere