Publicat pe 10 Feb 2022

MAX BET Operator sala jocuri Barman 2100 - 2200 lei Net

MAX BET SRL

Descriere job:

Operator sala jocuri

Responsabilități:

Vei oferi servicii de calitate clientilor nostri, anticipand nevoile acestora si depasindu-le asteptarile cu atitudinea ta pozitiva si zambetul molipsitor

Le vei arata clientilor cum functioneaza aparatele de joc si le vei explica regulile de joc, tratandu-i cu rabdare si intelegere.

Vei face plati si vei intocmi/emite documente specifice (nicio grija, iti explicam noi tot ce trebuie sa stii!)

Cerințe:

Candidatul nostru ideal este:

Energic si zambitor

Activ si atent la detalii

Prietenos si comunicativ

Dornic sa se dezvolte profesional si personal

Motivat de mediile dinamice

Beneficii:

Iata ce vei primi la noi in echipa:

Venituri nete de la 2100 de lei in perioada de proba si 2200 lei dupa perioada de proba

Crestere anuala a salariului o data cu experienta ta

Bonusuri de performanta

Castiguri suplimentare nelimitate din tips

Sustinere financiara pentru finalizarea studiilor

Team building

Traininguri si cursuri interne

Posibilitatea de a promova intern.