Publicat pe 20 May 2022

Manipulant Mărfuri

Interbabis SRL

Companie specializata in distributia echipamentelor de protectia muncii ofera spre ocupare un post de Manipulant marfa.

Responsabilități:
  • Distribuie marfa sosita pe rafturile depozitului asigurand manipularea corecta si protejarea fata de eventuale deteriorari;
  • Colectareaza marfa de la raft pe baza comenzilor primite si generareaza documentele de insotire a marfii;
  • Asigura ordonarea cutiilor de marfa prin compactare, eliminarea cutiilor goale si pastrarea locatiilor destinate fiecarui tip de marfa;
  • Participa la inventarul periodic de marfa;
  • Respectarea regulamentului de ordine interioara a procedurilor de proces, procedurilor specifice in care este implicat;
Cerințe:
  • Studii medii;
  • Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
  • Cunoasterea pachetului Microsoft Office la nivel mediu (Word, Excel, Outlook);
  • Capacitate de organizare si planificare a activitatiilor, atentie distributiva;
  • Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;
  • Autorizatie ISCIR - constituie avantaj;
Beneficii:
  • Program fix Luni - Vineri (08.00-16.30);
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Concedii conform legislației;
  • Mediu de lucru placut si profesionist;
  • Echipament de lucru;
  • Tichete de masă;
  • Bonusuri de performanță;
  • Prime de sărbători;
  • Pachet salarial atractiv.