Publicat pe 02 Nov 2021

Manipulant Mărfuri

Working4u Exclusive

Pentru clientul nostru, cel mai mare producator si distribuitor de mezeluri si produse din carne, cu punctul de lucru in Loc. Bolintin-Deal, Jud. Giurgiu, (Autostrada A1, Bucuresti-Pitesti, km. 23) recrutam noi colegi pentru pozitia de Manipulant Marfa.

Program de Lucru:

5 zile cu 2 zile libere, 3 schimburi, 06: ;

TRANSPORT asigurat si GRATUIT pe ruta: TARGOVISTE - RACARI - TARTASESTI - CHITILA - BOLINTIN-DEAL;

Cerinte:

Minim 10 Clase;

Experienta in depozit;

Autorizatia ISCIR reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

Pregatirea comenzilor (picking) cu ajutorul scanner-ului;

Receptie si manipulare marfa cu liza manuala si electrica;

Pastrarea curateniei la locul de munca si a normelor de igiena;

Beneficii:

Contract de Munca pe perioada Nedeterminata;

Salariu NET - 1.970 - 2.450 lei;

Tichete de Masa - 315 lei / luna;

Bonus lunar de performanta: 50 - 700 lei;

Spor de noapte - 25%;

Echipament de lucru asigurat;

Castig mediu lunar NET:

2.600 - 3.600 lei + Tichete de Masa;