Publicat pe 05 May 2022

Lucrător în Bucătărie / Preparator Pizza locuri limitate | pentru toate sectoarele

INFOP PERFECTIONARE SI DEZVOLTARE

Ești o persoană sociabilă, cu pasiune pentru gătit și mâncare italiană, în special pizza și paste?

Atunci poți fi parte din echipa noastră!

Căutăm colegi ca tine pe care să-i învățăm tehnicile de preparare a produselor noastre.

Responsabilități:

In fiecare zi te vei implica alaturi de colegii tai in pregatirea retetelor de pizza sau paste.

Cerințe:
  • Persoană sociabilă;
  • Pasiune pentru gătit și mâncare italiană, în special pizza și paste;

Ne interesează mai mult omul, experiența o dobândești alături de noi!

Beneficii:
  • Contract de muncă full-time;
  • Câștig mediu lunar net de 2.400 lei;
  • Tichete de masă, decontare transport;
  • Salariul se acordă de 2 ori pe luna;
  • Training și posibilități de promovare.

În plus, ai tot suportul nostru pentru a te dezvolta personal și profesional astfel încât să ajungi să fii promovat.