Publicat pe 15 Apr 2022

Lucrator in depozit/ Manipulant marfa

A&B Activ

Angajam personal pentru activitati in depozit (manipulare cutii cu documente).

Responsabilități:
  • Vei depozita cutiile conform instrucțiunilor;
  • Vei încărca și vei descărca cutiile în și din utilajele și mașinile mobile pe care le vei manevra;
  • Vei contribui la organizarea depozitului sau a spațiului de lucru în care îți desfășori activitatea;
  • Vei respecta indicațiile superiorului ierarhic și vei lucra în echipă cu reprezentanții celorlalte departamente ale depozitului;

Cerințe:
  • Capacitate de comunicare pentru a te asigura că ești pe aceeași lungime de undă cu șeful depozitului și cu ceilalți colegi;
  • Spirit de observație pentru că va trebui să acorzi o atenție sporită mărfurilor transportate și să te asiguri că toate îndeplinesc condițiile de ambalare și de transport necesare;
  • Capacitate de a conduce utilajele în spațiile interioare și exterioare;
Beneficii:
  • Venit net intre 2500 si 3000 de lei;
  • Decont transport;
  • Bonuri de masa;
  • Se asigura transport de la statia de metrou Preciziei;
  • Program de lucru de luni pana vineri interval de la 07:30 - 16:00.