Publicat pe 09 Jun 2022

Lucrator depozit

MOEMAX.RO. SRL

Mömax angajeaza Lucrator Depozit pentru depozitul de mobila din Dumbravita.

Responsabilități:
  • Incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit;
  • Verificarea marfurilor sosite in depozit;
  • Manipularea, asezarea si aranjarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente;
  • Asigura pastrarea materialelor pe sortimente, tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare;
  • Pregatirea marfurilor pentru expediere;
  • Eliberarea marfurilor conform documentelor;
  • Participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
  • Asigura integritatea stocului de produse din depozit.
Cerințe:
  • Cautam doar persoane serioase;
  • Care isi doresc un loc de munca stabil;
  • Persoane harnice, implicate, comunicative;
  • Orientate spre client.
Beneficii:
  • Salar motivant, bonuri de masa in valoare de 20 RON/zi, bonus bi-annual;
  • Spor de weekend ( 25%) si spor pentru zile libere legale lucrate ( 200%);
  • Contract pe perioada nedeterminata, 40 ore/saptamana, de luni pana duminica;
  • Program de lucru: 4 zile pe saptamana cu 3 libere;
  • Se lucreaza la interior, conditii bune;
  • Transport asigurat din Timisoara;
  • 21 de zile de concediu de odihna pe an. Numarul zilelor de concediu de odihna creste proportional cu vechimea in Societate;
  • Diverse beneficii ( zile libere suplimentare, prime evenimente, etc);