Publicat pe 27 Sep 2022

Lucrator depozit part-time

Memex

Ne marim echipa ! Cautam colegi noi pentru depozitul din zona basarab ( 3 minute de mers pe jos de la metro-ul basarab)

Descrierea job-ului;

-program de lucru Luni-Vineri :16-20

-descarcare colete -din care 90% cu greutatea de 0.5 kg-5 kg si 10% cu greutatea de 5kg -20 kg

-scanarea coletelor cu scanner wireless

-sortarea coletelor dupa zona de sort

-etichetarea coletelor de national (lipirea de etichete autocolante).

-inventar zilnic al depozitului (scanarea pe zonele de sort al coletelor receptionate).

*pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Responsabilități:

Cerințe:

- seriozitate si punctualitate

- spirit de echipa

- dornic de dezvoltare

- persoana dinamica

- cazier judiciar curat

-cunostinte minime de pc

-experienta in domeniu (lucratul in depozit de logistica ,scanner ,calculator ,imprimanta termica) reprezinta un avantaj dar nu este o conditie obligatorie.

Beneficii:

-salariul -1500 lei net-2508 lei brut ( contract de munca).

-salariul se vireaza in cont bancar pe data de 15 al urmatoarei luni (exemplu: plata pe septembrie se face pe 15 octombrie)