Publicat pe 14 Nov 2022

Lucrator Comercial

SC Moldovan Carmangerie SRL

Moldovan Carmangeria, unul dintre cei mai importanți producători de carne și produse de carne din județul Cluj, înființată în anul 1994. Compania are astăzi peste 370 angajați, 34 de magazine în Cluj-Napoca și în județ.

Magazinele Moldovan se găsesc în aproape toate cartierele din Cluj-Napoca, așa că ai putea avea posibilitatea de a lucra aproape de casă.

Responsabilități:
  • întâmpină clienții și se asigură că au o experiență plăcută la cumpărături;
  • servește clienții magazinului urmând corect procedurile de vânzare a produselor;
  • oferă informații suplimentare despre produse și promoții în derulare;
  • menține stocurile adecvate, menține zona în care lucrează curată şi organizată eficient;
  • promovează imaginea brandului Moldovan.

Cerințe:
  • să fie un om deschis, comunicativ, căruia sa-i facă plăcere să fie în permanent contact cu cei din jur;
  • să aibă o atitudine pro activă;
  • să dea dovadă de responsabilitate și seriozitate;
  • să aibă o atitudine deschisă și politicoasă față de clienți;
  • să fie disponibil pentru un program în schimburi;

Beneficii:
  • salariu în funcție de experiență;
  • tichete de masă de 25 Ron/zi;
  • abonament medical in rețeaua Regina Maria;
  • pachete cadou și bonusuri de performanță;
  • recompensă dacă aduci un coleg nou;