Publicat pe 25 Aug 2021

lucrator comercial

Personnel Outsourcing

Descriere job:

Vrei un loc de munca care sa te binedispuna?

Vrei sa ai o cariera de succes si sa fii apreciat pentru eforturile tale?

Daca raspunsul este da, atunci aplica acum!

Candidatul ideal:

  • spirit de echipa
  • comunicativ
  • persoana energica, deoarece o sa lucrezi intr-un mediu dinamic:)
  • Responsabilitati:

  • Aduce marfa din depozit
  • Ordoneaza rafturile pe categorii de produse si pe tipuri de produse
  • Expune marfuri intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor
  • Urmareste rafturile si asigura incarcarea lor cu marfa in functie de vanzare
  • Compara, sorteaza si verifica marfa
  • Beneficii:

  • salariul lunar de 1.700 lei net.
  • tichete de masa in valoare de 15 lei/tichet.
  • decontarea transportului 70 lei/ luna.
  • bonus de locatie 300 lei/ luna.
  • program de lucru: 1 saptamana cu program de 11 ore pe zi si a doua saptamana liber.
  • Avem acum deschise 4 locatii:

  • shop-in-shop: Carrefour Colentina, Carrefour Corbeanca (Prisma), Auchan Titan, unde se acorda bonus de locatie 300 lei/ luna.
  • magazin propriu Hala Obor pt care se acorda de asemenea un bonus de locatie de 300 lei/luna.