Publicat pe 09 May 2022

Lucrator comercial/sales assistant

LEATHER & SHOE S.R.L.

Descriere job:
  • Să promovezi şi să vinzi produsele companiei;
  • Să consiliezi clienţii ȋn alegerea produselor;
  • Să implementezi campaniile şi standardele de VM ȋn magazin;
  • Să recepţionezi, să procesezi şi să expui marfa;
  • Operare casa de marcat;
Responsabilități:
  • Consiliere clienti;
  • Incasare numerar;
  • Aranjare si expediere marfa;
  • Receptie si securizare de marfa;
Cerințe:
  • Sociabil;
  • Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu oamenii;
  • Atentie distributiva;
  • Personalitate energica;
  • Interes deosebit pentru moda;
Beneficii:
  • Salariu competitiv ȋn funcţie de experienţa ta;
  • Tichete de masă cu valoare de 20 Ron;
  • Acces la servicii de sănătate private pentru fiecare angajat;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Reduceri pentru angajaţi, ȋn funcţie de vechimea ȋn companie;
  • Zile concediu de odihnă suplimentar, ȋn funcţie de vechimea ȋn companie;
  • Spor pentru orele lucrate ȋn week-end;
  • Bonus din vânzări;
  • Echipament de lucru;
  • Program de lucru inegal;
  • Posibilităţi de promovare ȋntr-o companie multinaţională;
  • Training-uri de produse şi servicii;