Publicat pe 11 Feb 2022

Livrator Glovo

SC MIPAXMARTI SRL

Descriere job:

Firma partenera GLOVO NE MARIM ECHIPA

Angajam curieri livratori pentru Glovo

Nu ai nevoie de experienta.

Poti livra cu masina, scuter sau pe bicicleta.

Ai nevoie de un telefon iar in mai putin de 24 de ore poti incepe livrarea cu noi!

Te asteptam in echipa noastra!

Responsabilități:
  • Sa fii orientat catre client (atitudine pro client);
  • Sa fii responsabil;
  • Sa fii eficient;
  • Sa fii dornic de a face din Glovo un loc de munca cu norma intreaga .
Cerințe:
  • Persoana dinamica si activa pentru a livra produsele comandate de clienti din magazinele partenere cu masina personala/scuter/trotineta/bicicleta;
  • Smartphone cu sistem de operare Android sau IOS;
  • Mijloc de transport(masina,scuter,bicicleta).
  • Seriozitate si minim 18 ani;
Beneficii:
  • Venituri considerabile in raport cu numarul de ore/comenzi efectuate - comision 8,5%/saptamana contract 8 sau 4 ore/zi;
  • Castigurile se vireaza saptamanal catre tine;
  • Bonusuri campanii;
  • Posibilitatea de angajare imediata;
  • Carte de munca la 2, 4 sau 8h;
  • Discount service;
  • 5% discount de combustibil;
  • Suport call center;
  • Echipament;
  • Iti stabilesti singur intervalul orar pentru livrari;
  • Bonusuri in fuctie de conditii meteo si perioadele cu cerere mare;
  • Oferim bonus de recomandare 100 lei pentru toti curierii pe care ii aduci cu tine!!!