Publicat pe 05 May 2022

Livrator cu mașina sau scuterul personal locuri limitate | pentru toate sectoarele

INFOP PERFECTIONARE SI DEZVOLTARE

Dacă cunoști bine sectorul unde locuiești, ai permis de conducere categoria B, dispui de mașină/scuter personal și dorești să îți ocupi timpul liber în mod productiv, te așteptăm la o discuție.

Dacă te regăsești în descriere, te așteptăm la o discuție despre dorințele tale, despre noi și echipa noastră, precum și despre programul de lucru și despre recompensele de care te poți bucura.

Responsabilități:
  • Vei identifica ruta cea mai scurta pentru livrarea pachetelor/coletelor;
  • Vei fi responsabil pentru colectarea sumei corecte de plata de la client;
Cerințe:
  • Permis de conducere categoria B;
  • Mașină/scuter personal;

Ne interesează mai mult omul, experiența o dobândești alături de noi!

Beneficii:
  • Contract de muncă full-time;
  • Program flexibil astfel încât să ai timp și pentru hobby-urile tale;
  • Salariu lunar în funcție de numărul de ore lucrate;
  • Plata curselor efectuate zilnic;
  • Tichete de masă;
  • Zona de livrare mică;
  • Posibilități de promovare.

Colegii noștri care livrează câștigă în medie 4.500 lei net/lună.

În plus, ai tot suportul nostru pentru a te dezvolta personal și profesional astfel încât să ajungi să fii promovat.