Publicat pe 19 May 2022

Jonctor fibra optica

TEL PROIECT

Pt. lucrari de instalare cabluri de telecomunicatii si electrice suntem in cautarea unor colegi noi care sa ocupe postul de Jonctor / Sudor fibra optica cu experienta.

Responsabilități:
  • Realizarea operatiunilor necesare instalarii retelei de fibra optica: jonctare cabluri fibra optica, instalare echipamente specifice;
  • Instalarea cablurilor de Fibra Optica in subteran/tubulatura sau pe stalpi/aerian;
  • Intretinerea retelei de fibra optica prin activitati specifice de control, masurare si diagnosticare a functionarii retelei;
Cerințe:
  • Adapt pt munca in echipa;
  • Implicare si vointa;
  • Permis de conducere categ. B, constituie avantaj dar nu este o cerinta;
  • Experienta minima intr-un post similar;
Beneficii:
  • Salarii motivante in functie de cunostiinte si implicare;
  • Bonusuri pe lucrari, sporuri;
  • Transport, masina si telefon de serviciu;
  • Program de luni pana vineri;