Publicat pe 21 Nov 2022

Instalator- Insulele Feroe

NorCrew

  • Se realizeaza instalatiile termice si sanitare (inlocuiri tevi, robineti, demontarea obiectelor sanitare vechi si inlocuirea acestora cu unele noi, reparatii).
  • Instalarea si montarea pompelor de caldura, instalarea diverselor sisteme: sanitare si de canalizare.

Responsabilități:
Cerințe:
  • Experienta
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversațional
  • Disponibilitate de relocare imediata
  • Detinerea unui pașaport valabil sau posibilitatea realizarii acestuia

Beneficii:
  • Contract de munca
  • Sustinere in dobandirea cetateniei
  • Salarizarea brut 175 dkk/h, suplimentar 200dkk/h +12%bonus de sărbători legale
  • Plata salariala este efectuata in moneda locala
  • Bilet de avion spre Insulele Faroe, si bilet de retur in functie de proiectele contractate
  • Cazare asigurata (50 dkk/zi)
  • Bonus pentru recomandarea unui angajat
  • Asistenta unui coordonator
  • Echipament de lucru