Publicat pe 16 Feb 2022

Instalator Instalații Tehnico-Sanitare Și De Gaze Pentru Băi/Instalatoare Instalații Tehnico-Sanitare Și De Gaze Pentru Băi

MAINSTAL CONSTRUCT S.R.L.

Descriere job:

Angajam instalator tehnico-sanitar.

Se prestează munca și de șantier și de intervenții

Responsabilități:
  • Realizarea lucrărilor de instalare pentru țevile și conductele de apă sau gaze;at;
  • Repararea și întreținerea sistemelor din rețeaua de apă/încălzire/gaze;
  • Instalarea robinetelor, a filtrelor, a legăturilor dintre dispozitivele care fac parte din sistemul de instalații al unei case;
  • Planificarea rețelei de conducte prin pereți și prin pardoseală;
  • Montarea și punerea în funcțiune a conductelor, a instalațiilor termice, a instalațiilor și a obiectelor sanitare, a electrocasnicelor și a altor dispozitive;
  • Pregătirea și verificarea materialelor și a echipamentelor de lucru;
  • Inlocuirea țevilor deteriorate și a garniturilor acestora;
  • Identificarea defecțiunilor apărute la conducte, sisteme de instalați și repararea lor;
  • Respectarea normelor de protecție a muncii și purtarea echipamentului corespunzător;

Cerințe:
  • Seriozitate, responsabilitate și dorința de a se dezvolta.
  • Avantaj au persoanele serioase și harnice.
Beneficii:

Salariul pleacă de la 3500 Ron în funcție de experiența dumneavoastră și cum vă dedicați.

Programul de muncă este de Luni până Vineri de la ora 8 la 17 .

Liber in weekend si de sarbatorile legale.