Publicat pe 06 Oct 2022

Inspector SSM / Expert SSM

IC PROTECT CONSULT SRL

Descriere job:

Descriere

Societate de consultanță în domeniul Securității și Sănătății în Muncă și Situaților de Urgență, abilitată ca Serviciu Extern de Prevenire şi Protecţie și ca Unitate Protejată, cu o echipă dinamică, formată din specialiști cu experiență vastă în domeniu, suntem în căutarea unui nou coleg, pentru postul de Inspector SSM și Expert SSM.

Cerințe obligatorii: diplomă de Inspector SSM, diplomă de Evaluator riscuri în muncă (curs 240 ore) și diplomă Cadru tehnic PSI.

Candidatul ideal:

Cunoștințe și experiență dovedită în domeniul SSM și PSI

Cunoștințe avansate de operare calculator

Abilități de comunicare, organizare și orientare spre rezultate

Flexibilitate

Persoana dinamica, deschisa, cu capacitate de lucru in echipa si spirit de intiativa

Disponibilitate pt deplasari

Descrierea companiei

Societatea noastră desfăşoară în folosul societăţilor comerciale şi a instituţiilor publice toate activităţile legate de managementul riscurilor în sistemul de muncă: securitate şi sănătate în muncă, coordonare in materie de securiatate, prevenirea şi stingerea incendiilor, protecţie civilă, protectia mediului şi ISCIR.

Societatea noastră are reprezentare la nivel naţional atât prin personal propriu cât şi prin colaboratori care sunt servicii externe de prevenire şi protecţie, abilitate conform legii.

Dispunem de personal foarte bine instruit şi cu experienţă profesională vastă în aceste domenii.

Responsabilități:

Elaborare documentatii SSM si PSI

COnsultanta si instruirea clientiilor

Cerințe:

Beneficii:

telefon, calculator, masina