Publicat pe 27 Jul 2022

Inginer Mecanic Proiectant

IPROLAM SA

Descriere job:

Angajam:

Inginer mecanic pentru activitatea de proiectare utilaje cu domiciliul in Bucuresti.

Experienta in domeniul proiectarii minim 1 an;

Responsabilități:

Cunoasterea programelor Microsoft Office, AutoCad 2D, 3D

Capacitate de a lucra atat individual, cat si in echipa;

Capacitate de respectare a termenelor limita, cu orientare spre indeplinirea obiectivelor alocate;

Disciplina, seriozitate, preocupare profesională, responsabilitate şi atenţie la locul de munca;

Cerințe:

Beneficii:

Oferim:

- Pachet salarial motivant;

- Posibilitate de promovare în cadrul firmei;

- Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică;

- Proiecte motivante din punct de vedere profesional.