Publicat pe 01 Jul 2022

Inginer constructii

Fibline Conect SRL

Angajam inginer/maistru in domeniul construcții rețelelor de telecomunicatii, in Germania, salariu net 2200-2500 euro, cazare, concediu plătit si transport asigurat.

Responsabilități:
  • Coordonarea, supravegherea si verificarea eficienta a oportunitatilor echipelor din subordine
  • Intocmirea si urmarirea graficelor de executie
  • Asumarea responsabilitatilor privind executia conforma a lucrarilor
  • Planificarea activitatii de santier
Cerințe:
  • Persoana serioasa, cu simt organizatoric
  • Foarte responsabilă și implicată în activitate
  • Capacitate de a coordona oamenii din subordine
  • Posesor permis de conducere cat B
  • Capacități foarte bune de comunicare atat cu lucrătorii din subordine cât și cu reprezentanții Beneficiarului
  • Capacitatea de a sintetiza rapid situațiile întîlnite pe șantier, de a identifica cele mai bune soluții și de a reuși implementarea acestora cu succes
  • Limba germana nivel mediu
Beneficii:
  • Cazare in Germania
  • Masina de serviciu cu card de combustibil
  • Tableta și telefon de serviciu
  • Program și concediu flexibil