Publicat pe 19 May 2022

Inginer constructii civile industriale si agricole

SC ARMIERI CONSTRUCT SRL

Companie care activeaza in domeniul constructiilor suntem in cautarea unui inginer in constructii civile industriale si agricole.

Responsabilități:
  • Elaborare documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare.
  • Colaborare cu proiectantii de specialitate;
  • Monitorizare si participare la toate fazele proiectului si asigurare asistenta tehnica pe toata perioada executiei;
  • Intocmire documentatie de avizare, antemasuratori, liste de cantitati;
  • Relationare cu autoritatile si cu clientii;
Cerințe:
  • Cunoastere avansata a programului AutoCAD;
  • Implicare in calculuil static;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Persoana responsabila, flexibila, cu spirit de initiativa;

Beneficii:
  • Venit net intre 5000 si 6000 de lei (in functie de pregatirea profesionala si experienta);