Publicat pe 09 Aug 2022

HR-non euro

SC PROTOCOL MAKER SRL

Acest job se adreseaza unei persoane dornice de munca si evolutie profesionala, intru-un domeniu relativ nou si nisat din zona HR si anume cea referitoare la angajarea cetatenilor Non-UE.

Responsabilități:

1.    obtinere avize de munca cetateni straini non europeni

2.    vize sedere in scop de munca obtinute de la consulate non europene

3.    permise de sedere in scop de munca cetateni non europeni

4.    intocmirea dosarelor de personal (exclusiv REVISAL & REGES)

5.    intocmirea formalitatilor de incetare a contractelor individuale de munca sau contractelor temporare de munca (decizie si adeverinta de vechime) si arhivarea documentelor

6.    mentinerea relatiei cu utilizatorul final (evidenta ore angajati -pontaj-) si gestionarea concordantei plati/incasari, de la/pentru utilizatorul final.

Cerințe:

Ne dorim o colega organizata, care sa devina in scurt timp autonoma si sa-si stabileasca corect prioritatile, sa fie dispusa atat la munca de birou (nu lucram remote) cat si deplasari la autoritati (IGI), cu bune abilitati de comunicare si la nevoie, chiar persuasiune.

Beneficii:

Salariul corelat cu piata si experienta, bonuri de masa, asigurare medicala, decont transport.