Publicat pe 10 May 2022

HR Generalist

SC IMOTRUST SA

Descriere job:

Graphical user interface

Description automatically generated

Suntem cel mai mare grup de dezvoltatori imobiliari din Timisoara, dezvoltand proiectele: Vivalia, City of Mara si Nord One.

Responsabilități:
  • Gestionarea dosarelor de personal și a documentelor aferente administrării de personal (contracte de muncă, fișe de post, adeverințe, acte adiționale și decizii, etc.) printr-un soft dezvoltat intern.
  • Menținerea relației cu instituțiile statului (ITM, AJOFM, Casa de Sănătate, Casa de Pensii).
  • Elaborarea și implementarea procedurii de evaluare, fiind responsabil de coordonarea întregului proces de evaluare de personal, inclusiv de achiziționarea unor tool-uri performante de evaluare. Are suportul unor companii de profil care colaborează permanent cu compania angajatoare.
  • Identifică, în urma evaluărilor, nevoile de instruire ale angajaților și propune implementarea unor metode și acțiuni pentru optimizarea performanței și dezvoltarea personală. Organizează training-uri/workshop-uri/cursuri de dezvoltare profesională și personală.
  • Formularea si postarea anunțurilor de angajare, susținerea interviurilor de selecție.
  • Realizarea fișei de evaluare a candidaților selectați și identificarea candidaților potriviți.
  • Menținerea relației cu departamentele/serviciile de facility ale firmei (curățenie, șofer, secretariat, etc.).

Cerințe:
  • Studii superioare de specialitate.
  • Experiență – minim 2 ani pe o poziție similară.
  • Cunoștințe generale de legislația muncii – constituie un avantaj.
  • Pasiune pentru digitalizare.
  • Pasiune pentru dezvoltarea proprie și a altora.
  • Cunoștințe Engleză – constituie un avantaj.
  • Pachet Office – Excel, Word, Power Point.
  • Permis categoria B.
  • Păstrarea confidențialității și asumarea responsabilității, excelente abilități de comunicare și atenție la detalii.
  • Inițiativă și punctualitate, eficiență în rezolvarea problemelor.

Beneficii:

Oportunitatea de a te alătura unei companii care crește anual și provocarea de a te dezvolta profesional și de a fi într-o permanentă competiție cu tine însuți.

  • Salar competitiv.
  • Tichete de masă.
  • Program flexibil de lucru.
  • Asigurare medicală privată.
  • Contract pe perioadă nedeterminată.