Publicat pe 04 Mar 2021

Gestionar

Rus Savitar SA

Cautam Gestionar care sa asigure gestiunea fizica a stocului de echipamente/consumabile/materiale;

Responsabilitati :

  • Asigură gestiunea fizică a stocului de echipamente/consumabile/materiale;
  • Operează în stoc mişcările de marfă, păstrează documentele justificative legate de stocuri;
  • Efectuează lunar inventarul stocului de marfă;
  • Participă activ la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfi;
  • Oferă informaţii despre stocuri la solicitare, respectă legislaţia de gestiune a stocurilor;
  • Introduce marfa în stoc conform documentelor de intrare;
  • Este responsabil acurateţea înregistrărilor în stoc; înregistrarea sistematică şi cronologică a datelor privind stocurile;
  • Raportează superiorului ierarhic orice neconcordanţă între stocul fizic şi cel scriptic.
  • Candidatul ideal :

  • Studii medii (absolvite cu diplomă bacalaureat);
  • Cunostinte de operare PC de baza (MS Office);
  • Experienţă în gestiunea stocurilor – constituie avantaj;
  • Cunostinte tehnice – scule aschietoare/taietoare - constituie avantaj;
  • Beneficii :

  • Mediu de lucru tanar si performant;
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masa in valoare de 15 lei / zi lucrata;
  • Prime de sarbători;
  • Transport asigurat.